You’re Beautiful Kore Dizi Çekilişi[]

You’re Beautiful Kore Dizi Çekilişi You’re Beautiful Kore Dizi Çekilişi

Notice: Undefined variable: reklam in /home/koredizileriftpuser/koredizileri.com/wp-content/themes/korev2/functions.php on line 145

Notice: Undefined variable: reklam in /home/koredizileriftpuser/koredizileri.com/wp-content/themes/korev2/functions.php on line 145

Merhaba Arkadaşlar

Daha önceden 5 arkadaşımıza kazandırmış oldugumuz dizi çekilişlerimizden bir yenisi ile daha karşınızdayız. İlerleyen zamanla daha oturaklı yapmayı planladığımız kore dizi çekilişlerimizden şuanki olanında 3 arkadaşımız “You’re Beautiful” dizisini kazanacaktır. Eğer dizi hakkında bilgi sahibi degilseniz adına tıklayarak dizi konusu, oyuncuları ve tanıtım videosuna erişebilirsiniz.

 

You're Beautiful Kore Dizi Çekilişi Çekiliş Hakkında Bilgiler

Kore Dizisi, You Are Beautiful

  • Kore Dizilerini seven ve katılım koşullarını sağlayan herkesin katılımına açıktır çekilişimiz.
  • Çekilişi kazanacak olan kişi sayısı 3 tür.
  • Belirlenecek olan 2 yedek talihlimiz olacaktır ancak yedeklerin isimleri sitemizde açıklanmayacaktır. Arkadaşlarımızı ümitlendirmemek adına.
  • Asil talihliler belirtilen zaman içerisinde bilgilerini göndermemeleri durumunda haklarını kaybedecektir. Bu durumda yedek talihlilerin ismi yine bu sayfadan duyurulacaktır.
  • Çekilişimiz 03 Eylül 2011 tarihinde gerçekleştirilecek olup facebook sayfamız ve bu yazımızın alt kısmından bilgilendirme yapılacaktır.
  • Asil talihliler 03 – 08 Eylül 2011 tarihleri arasında kendilerine gönderilmiş olan maile cevaben iletişim bilgilerini bildirmez ise 08 – 11 Eylül 2011 tarihleri arasında yedek talihliler için bilgi gönderim süreci başlayacaktır. Yedeklerden de geri dönüş olmaması durumunda DVD ler bir sonraki çekilişe aktarılacaktır.
  • Kargo gönderim tarihi 12 Eylül 2011 olup gönderim masrafları alıcıya aittir.

 
 

You're Beautiful Kore Dizi Çekilişi Katılım Koşulları Nelerdir

  • Çekiliş zamanına kadar sitemiz üzerinde en az bir dizi tanıtımına veya oyuncu,yönetmen sayfasına facebooka kayıtlı mail adresi ile en az bir yorum yazılmış olmalı.
  • Mail adresinizin kayıtlı oldugu facebook hesabınız ile http://www.facebook.com/koredizilerisitesi adresli sayfamızı beğenmiş olmanız.

Not: Eğer bu ay içerisinde zaten sitemizde herhangi bir yazıya yorum yapmışsanız ve facebook sayfamızı daha önceden beğenmişseniz herhangi birşey yapmanıza gerek yoktur. Direkt olarak çekilişe katılmaya hak kazanmış olacaksınız bu durumda.