Stained Glass (Yurihwa)[Tüm Kore Dizileri Listele]

Stained Glass (Yurihwa) Stained Glass (Yurihwa)

Çocukken terkedilmiş olan Dong-ju (Lee Dong-geon) en iyi arkadaşı Gi-tae (Kim Sung-soo) ile birlikte bir yetimhanede büyümüştür iki arkadaş kardeş gibi birbirlerine yakındırlar. Ji-soo (Kim Ha-neul) ile tanışmalarıyla birlikte üç karakter arasında yeni bir bağ oluşur. Daha önceleri kardeş gibi olan Dong-ju ve Gi-tae Ji-soo’nun gelişinden sonra onu etkilemek için rekabet etmeye başlamıştır ve artık 2 rakiptirler. Ancak çok geçmeden bir kaza arkadaşları birbirinden ayırır. Bir gün Ji-soo nehirde Okarina(*)sını kaybeder. Dong-ju onu bulmak için nehire girer ancak geri gelmez. Bu nedenle Ji-soo and Gi-tae onun boğulmuş olduğunu düşünür.

Ji-soo büyümüştür ve bir fotoğrafçı olmuştur. Gi-tae’nin ise güçlü bir ailenin saklanmış oğlu olduğu öğrenmiştir. Gayrimeşru bir çocuk olduğu için babası tarafından hiçbir zaman kabul edilmemiştir. Birlikte büyürken Gi-tae Ji-soo’ya karşı duygular besler ve bu duygular zamanla kuvvetlenir. Bununla birlikte, Ji-soo çocukluk arkadaşları Dong-ju’yu da unutamamıştır.

Dong-ju’nun japonya’da bulunduğu ve daha sonra bir Japon sigorta şirketi sahibi olan zengin bir çift tarafından evlat edinildiği bilinir. Dong-ju’yu evlat edinen anne Japon’dur ve Dong-ju Kore’yi ardına bırakır. Kazadan bu yana 10 yıldan daha bir fazla zaman geçmiştir. 12 yıl sonra, Dong-ju çocukluk arkadaşlarını bulabilmek için Kore’ye dönüş yapar.

Dong-ju Kore’ye döndüğünde Ji-soo ve Gi-tae ile yeniden bir araya gelir ve artık birliktedirler. Dong-ju ve Gi-tae arasında çekişme başlarken, Ji-soo ve Dong-ju arasında da duygular gün ışığına çıkmaya başlar. Dong-ju Gi-tae ile arkadaşlığına büyük değer veriyor rağmen, Ji-soo’ya olan aşkı da çok güçlüdür. Dong-ju Gi-tae ile olan dostluğunu yıpratmadan Ji -soo’nun kalbini kazanabilecek midir?

(*) bir tür müzik aleti.

 

Stained Glass (Yurihwa) Tanıtım Videosu

 

Dizi Künyesi

Adı : Yurihwa
Alternatif isimleri : Stained Glass, Stained Glass Window
Tür : Melodram, Romantik
Bölüm : 20
Yıl : 2004
Kanal : SBS
Yönetmen : Lee Chang Soon
Yardımcı Yönetmen : Park Soo Chul
Yazar / Senarist : Park Hye Kyung
Sinematograf : Yun Dae Young
Işık : Jeon Hong Geun
 

Stained Glass (Yurihwa) Oyuncu Kadrosu 14 Kişi