Spring Waltz (2006)[Tüm Kore Dizileri Listele]

Spring Waltz (2006) Spring Waltz (2006)

Yıllar sonra baharın trajedisi tekrarlanacak mı?

Annesiyle beraber yaşamakta olan Eun Yeong kendisi ile aynı yaşlarda olan Su Ho’ya bakmakla sorumlu olan biridir. Beraber yaşan bu iki çocuk yıllarında getirmiş oldugu yakınlıkla birbirlerine kardeşçe bir sevgi beslemektedirler.

Bunların yanı sıra sağlık sorunları olan Eun Yeong ailesinin maddi sıkıntılarından dolayı hastaneye yatamamakta ve tedavi olamamaktadır. Ancak öyle bir şans gelir ki kendisinin tedavi masraflarını üstlenmek isteyen bir çift karşındadır. Bu çift Eun Yeongla ile aynı hastanede bulunan Yun Jae’nin anne ve babasıdır. Tek oğulları olan Jae’yi yakın zamanda kaybetmiş olan çift oğullarınına çok benziyor oluşu nedeniyle Su Ho’yu çok sevmiş ve Eun Yeong’un tüm tedavi masraflarını üslenmeye talip olmuşturlar.

Bundan kısa bir süre sonra annesinin ölümü ile beraber Eun Yeong Seoul’a taşınır ve Su Ho ile olan aralarında yakınlıkta bu taşınma ile biter. Her iki gencide artık yeni ve bir o kadar farklı hayatlar beklemektedir.

Yıllar sonra Avusturalya gezisinde Eun Yeong yetenekli bir piyanist ile tanışır. İkili arasındaki yakınlaşma zamanla kendini aşk’a bırakırken bir taraftanda beklenmeyen gerçekler ortaya çıkmaya başlar.

Aşk bütün bu gerçekler ve yıllar sonra ortaya çıkan bahar trajedisine karşı koyabilecek midir?

 

Spring Waltz (2006) Tanıtım Videosu

 

Dizi Künyesi

Orjinal Adı : Bom-ui Wal-cheu
Alternatif Adları: Spring Waltz / Endless Love 4
Tür : Romance
Bölüm : 20
Kanal : KBS2
Yıl : 2006
Dizi Müziği : One Love (Loveholic)
Firma : Yoon’s Color (http://www.yoonscolor.com)
Yönetmen : Yoon Suk Ho
Senaryo : Kim Ji Eun, Hwang Da Eun, Ha Mi Sun
 

Spring Waltz (2006) Oyuncu Kadrosu 16 Kişi