Sonsuz Aşk (Winter Sonata / Gyeoul Yeonga)[Tüm Kore Dizileri Listele]

Sonsuz Aşk (Winter Sonata / Gyeoul Yeonga) Sonsuz Aşk (Winter Sonata / Gyeoul Yeonga)

Lise öğrencisi olan Kim Sang-Hyuk (Park Yong Ha) ve Jung Yu-Jin (Choi Ji Woo) yıllardır arkadaştırlar ve birbirlerini çok iyi tanımaktadırlar. Sang-Hyuk uzun bir süredir Jung Yu-Jin’e aşıktır ancak Jung Yu-Jin bu durumdan bihaberdir ve bu nedenle ikili sadece birer yakın ardakaş, dost olarak hayatlarına devam etmektedirler.

Ölen babasının bulmak için başka bir okuldan nakil olan Kang Joon-Sang (Bae Yong Jun) bir gün hayatlarına giriş yapar. Kang Joon-Sang atletik bir yapıya sahiptir ve özellikle matematik alanında zeki biridir. Diğer bir yandansa davranışları öfke dolu ve soğuktur.

Bu davranışlarına rağmen Kim Sang-Hyuk ve Jung Yu-Jin in dost canlısı ve anlayışlı arkadaşları Kang Joon-Sang’ın onların arasına katılmasını sağlar.  Tüm arkadaşların beraberce çıktıkları bir gezide ormanın kuytu köşesinde terkedilmiş bir tahta kulübede Yu-Jin teklikeli bir duruma düşer ve onu kurtaran Joon-Sang olur.  Bu olayla beraber Yu-Jin’in minnetarlığı onun içindeki duyguların değiştirmeye başlar.  ikili zamanla birbirlerine aşık olmaya başlarlar ve Yu-Jin’in Joon-Sang’a aşkını itiraf etmeye karar verir. İkili 31 Aralık gecesi buluşmak için söz verirler ancak Joon-Sangbuluşmaya gelmemiştir. Ertesi sabah okula gelen Yu-Jin, Joon-Sang ın neden gelmediğini öğrenir; Joon-Sang buluşmaya gelirken kaza geçirmiştir ve ölmüştür.

Aradan geçen 10 yılda tüm arkadaşlar kariyerlerinde iyi bir noktaya gelmişlerdir.  Sang-Hyuk ile Yu-Jin nişanlanmaya karar vermiştir ve yakın zamanda da evlenmeyi düşünmektedir. Nişan günü nişanın yapılacağı yere giderken sokaktaki kalabalığın içerisinde Joon-Sang’a benzeyen birini görmesi ile Yu-Jin’in hayatı altüst olmaya başlar.  Yu-Jin aradan geçen bu kadar zaman boyunca aslında Joon-Sang’ı unutmamış ve aşkı kalbinde devam etmiştir. Bu nedenle nişan ertelenir.

Ertesi gün yurtdışıdan gelen arkadaşları ile buluşmaya giden Yu-Jin sokakta gördüğü ve Joon-Sang’a çok benzeyen bu adamı tekrar görür. Ancak gerçegi ögrenmesi fazla sürmez. Bu adam Lee Min-Hyung (Bae Yong Jun) tur ve yurtdışıdan gelen arkadaşının sevgilisidir. Bir sürü olayın ardı ardına gerçekleşmeye başladığı dizide artık hiçbir karakterin hayatı eskisi gibi olmayacaktır…

 

Sonsuz Aşk (Winter Sonata / Gyeoul Yeonga) Tanıtım Videosu

 

Dizi Künyesi

Adı : Gyeoul Yeonga
Alternatif isimleri : Winter Ballad / Winter Love Song / Endless Love 2
Tür : Dram, Romantik
Bölüm : 20
Yıl : 2002
Kanal : KBS2
Yönetmen : Yun Seok Ho, Lee Hyung Min
Görüntü Yönetmeni : Kim Byeong-Cheon
Yazar / Senarist : Kim Eun Hee, Yoon Eun Kyung, Oh Soo Yun
Işık : Kim Gwang-Su
Prodüksiyon : KBS
Şarkı : From the Beginning Until Now (Ryu)
 

Sonsuz Aşk (Winter Sonata / Gyeoul Yeonga) Oyuncu Kadrosu 15 Kişi