Özür Dilerim Ama Seni Seviyorum – Sorry I Love You (Misa)[Tüm Kore Dizileri Listele]

Özür Dilerim Ama Seni Seviyorum – Sorry I Love You (Misa) Özür Dilerim Ama Seni Seviyorum – Sorry I Love You (Misa)
Dizi Müzikleri

Küçük yaşta anne ve babası tarafından terk edilmiş olan Moo Hyuk (So Ji-sub) Avustralyalı bir aile tarafından evlat edinilmiştir. Çocukluğu gerçek anne ve babasının ona bakmak için çok fakir olduklarını ve bu nedenle onu terketmiş olduklarına inanarak geçmesinin yanı sıra evlat edinildiği ailenin kötü davranışları ile geçmiştir. Bu nedenle acı bir çocukluk geçirmiş olan Moo Hyuk genç yaşta evden kaçarak kendini Avusturya sokaklarında bulur. Artık hayatı hırsızlık, yalan söylemek, kavga etmek üzerine kurulu olan Moo Hyuk yaşamını sokaklarda bir suçlu olarak devam ettirmeye başlar.

Sokaklarda hayatına devam eden Moo Hyuk bir kızdan hoşlanır ancak kız zengin bir adam için onu aldatır. Eski kız arkadaşı tarafında düğün daveti alan Moo Hyuk, düğünde kız arkadaşının kocasına yapılan suikat sırasında onu kurtarmaya çalışır ancak kafasından 2 kurşunla vurulur. Kurşunun birini çıkartabilen doktorlar, diğer kurşunun çıkartılmasının hayati teklikesi olduğu söylemektedir. Bu şekilde bile yaşamasının bir mucize olduğunu belirten doktorlar Moo Hyuk’un kafasındaki kurşunun zamanlada olsa ölümüne neden olacağını bilmektedir.

Bu olay sonrasında Moo Hyuk eski kız arkadaşının ısrarları ve maddi desteği ile kalan zamanını Kore’ye gidip gerçek anne ve babasını bulma konusunda ikna olmuştur. Gizemli geçmişin gerçekleri bulmak ve bu gerçeklerle yüzlemeş adına Avusturalyadan başlayan yolculuk Güney Koreye yol almıştır. Moo Hyuk Koreye vardığında Avusturyada raslantı bir şekilde tanıştığı Eun Chae (Im Su-jung) ile karşılaşır.

Geçmişine dair gizemleri çözme yolunda Kyong adından bir ikiz kız kardeşinin oldugunu görenir Moo Hyuk, Kyongda onun gibi küçük yaşta bir aile tarafından evlat edinilmiştir. Yetişkin bir kadın olan Kyong küçükken bir kamyonun çarması ile zihinsen engelli olmuştur ve 7 yaşında bir çocugun aklına Sahiptir. Bunun yanı sıra Galchi adından 8 yaşında bir oglu olan Kyong, Galchinin babasının kim olduğunu dahi bilmemektedir. 8 yaşındaki yeğeni ile tanışan Moo Hyuk gerçek annesinide bulmayı başarır. Ancak küçüklüğünden beri aklında bulunanlara hiç uymamaktadır annesi. Annesinin ünlü bir aktrsit olmasının yanı sıra ögrendigi erkek kardeşi Choi Yoon da tanınmış bir şarkıcıdır. İncinmiş olan Moo Hyuk onu ve kız kardeşinin terkeden annesine artık nefret duymaktadır ve intikam alıp kendi adaletini sağlamak için çabalamaya başlar.

Çabaları sonucunda Choi Yoon’un menajeri olmayı başaran Moo Hyuk annesinden intikam almayı planlamaktadır ancak içten içede sevilmek, şefkat görmek istemektedir. Adeta ilgi görmek isteyen koca bir çocuk gibi olan Moo Hyuk, bu sevgili Avusturalyada ralantı sonucu tanımış oldugu Eun Chae’de bulur ve farketmeden zamanla ona aşık olur.

Eun Chae artık Moo Hyuk’un yaşama nedeni olmuştur anca zamanının azaldığının farkındadır. Bu sıradan erkek kardeşi Choi yoon ani bir kalp rahatsızlığı geçirir ve eğer bir kalp nakli olmazsa ölecektir. Moo Hyuk erkek kardeşinin kurtarmakla onları yıklamk arasında bir çıkmazda kalan Moo Hyuk tam bir karmaşa içerisine girer.

Kararı ne olacaktır?

Diziden
Tanrım… Gerçekten varsan, sana bu sözü veriyorum. Kalan günlerimde Eun-chae’nin yanımda olmasına izin verirsen… Kalan günlerimi bu kadınla geçirme fırsatını verirsen bana… Daha çok üzerime yüklenmezsen… Her şeye bir son vereceğim. Kinimi, öfkemi bir kenara atacağım ve… …huzur içinde öleceğim. Tanrım… gerçekten varsan… sana söz veriyorum.

 

Özür Dilerim Ama Seni Seviyorum - Sorry I Love You (Misa) Tanıtım Videosu

 

Dizi Künyesi

Adı : Mianhada, Saranghanda
Alternatif isimleri : MiSa – I’m Sorry, I Love You – Sorry I Love You – Sorry But I Love You
Tür : Drama, Romantik
Bölüm : 16
Yıl : 2004
Kanal : KBS
Yönetmen : Lee Hyung Min
Yazar / Senarist : Lee Kyung Hee
 

Özür Dilerim Ama Seni Seviyorum - Sorry I Love You (Misa) Oyuncu Kadrosu 13 Kişi

 
 

Özür Dilerim Ama Seni Seviyorum - Sorry I Love You (Misa) Ödülleri

32nd Korean Broadcasting Awards: Best Picture Award
2005 41st Baeksang Awards: Best Actor in a TV Drama (So Ji-sub)
2004 KBS Drama Awards: Best Couple Award (So Ji-sub and Im Su-jeong)
2004 KBS Drama Awards: Excellence Award (So Ji-sub)
2004 KBS Drama Awards: Popularity Award (So Ji-sub)
2004 KBS Drama Awards: Best New Actress (Im Su-jeong)
2004 KBS Drama Awards: Popularity Award (Im Su-jeong)
2004 KBS Drama Awards: Netizen Award (Im Su-jeong)
2004 KBS Drama Awards: Best Teen Award (Park Geon Tae)