Ölümüne Aşk (A Love To Kill / I Jukilnomui Sarang)[]

Ölümüne Aşk (A Love To Kill / I Jukilnomui Sarang) Ölümüne Aşk (A Love To Kill / I Jukilnomui Sarang)

Kang Bok Gu (Bi Rain) sert, içe dönük ve hayatı düşüncesizce yaşayan bir K1 dövüşçüsüdür. Onun için hayatındaki en değerli kişi abisi olan Kang Min Goo (Kim Young Jae) dur ancak o da onu yıllar önce terk etmiştir. Bok Gu bu yüzden abisine öfkelidir. Yıllar sonra abisiyle buluştuğunda ona soracağı çok şey vardır, onunla yılların muhasebesini yaparken abisi televizyonda sevdiği kadınla ilgili bir haber görür o şokla çatıdan düşüp bitkisel hayata girer.

Bu olay karşısında çok şaşıran Bok Gu’nun Abisinin kendisinden uzakta geçirdiği yıllar hakkında hiç bilgisi yoktur. Bu olaydan ünlü olmadan önce abisinin sevgilisi olan aktrist Cha Eun Seok (Shin Min Ah)’u suçlar. Bundan sonra artık tek düşüncesi ondan intikam alıp abisinin başına gelenler yüzünden onu cezalandırmaktır. Böylelikle Cha Eun Suk`un yakın koruması olarak işe başlar. Ancak işler beklediği gibi gitmeyecektir ve amacı Chan Eun Suk’u abisinin dizlerine kapatmak iken ona aşık olmaya başlayacaktır. Sonrasında?

 

Ölümüne Aşk (A Love To Kill / I Jukilnomui Sarang) Tanıtım Videosu

 

Dizi Künyesi

Adı : I Jukilnomui Sarang
Alternatif isimleri : Ijuksa / A Love to Kill / This love I want to kill/ The Love of Death / Detestable Love / Knock Out by Love (KBS World)
Tür : Dram, Romantik
Bölüm : 16
Yıl : 2005
Kanal : KBS2
Yönetmen : Kim Kyu Tae
Müzikler : Choi Sung Kwon
Yazar / Senarist : Lee Kyung Hee
 

Ölümüne Aşk (A Love To Kill / I Jukilnomui Sarang) Oyuncu Kadrosu 17 Kişi