My Girl (Mai Geol)[]

My Girl (Mai Geol) My Girl (Mai Geol)
Dizi Müzikleri

Yoo Rin (Lee Da Hae) turistlere rehberlik ederek geçimini sağlayan biz kızdır. Gong Chan (Lee Dong Wook) ise bir otelin müdürüdür ve çok zengindir. Gong Chan’ın büyükbabası ağır hastadır ve ondan Japonya da ki büyük depremde kaybolan kuzenini bulup kendisine getirmesini ister ve fazla zamanının olmadığını ölebileceğini söyler. Gong Chan da kuzenini aramak için bir seyahate çıkar.

Aynı zaman diliminde Yoo Rin de gezdirdiği müşterilerinden biri uçağı kaçırır ve o da uçağı durdurmaya çalışır bu sırada Gong Chan da uçaktadır ve ilk kez orda karşılaşırlar. Ama bu karşılaşmayı pek hatırlamazlar. Daha sonra Yoo Rin babasının alacaklılarından kaçarken Gong Chan’ın arabasının önüne fırlar aslında ona hiçbir şey olmaz ancak o yalan söyleyen bir kızdır. Gong Chan onu hastaneye götürür ve ona kartını verir. Yoo Rin onun müdür olduğunu öğrenince kendisine çarptığı için tazminat ister. Ancak Gong Chan hastane raporunda hiç bir yaralanmaya rastlanmadığını söyler ve ona para vermez. Yoo Rin hakkında biraz araştırma yapar onun tur rehberi olduğunu öğrenir.

Gong Chan iş görüşmesi için çinli misafirlerini ağırlayacaktır ancak şirkette çince bilen kimse yoktur ve Yoo Rin çince biliyordur. Gong Chan ondan yardım ister ve onu işe alır. Ama onunla işi kısa sürelidir ve hala kuzenini bulamamıştır. Büyükbabasının durumuda gittikçe fenalaşır. Gong Chan’a sekreteri Yoo Rin’nin kuzenine benzediğini söyler. Gong Chan da Yoo Rin’e gerçek kuzenini bulana dek ona yardım etmesini bunun karşılığında ona para vereceğini söyler Yoo Rin ilk başta kabul etmez ama paraya ihtiyacı vardır bu yüzden kabul eder ve yalan söylemeye başlarlar.

Gong Chan’ın tenisçi sevgilisi Seo Hyun  (Park Si Yeon) onun yerine tenis kariyerini tercih etmiştir ancak pişman olur ve geri döner. Bu arada Yoo Rin’in de duyguları değişmeye başlamıştır. İşin içine birde Yoo Rin’e ilk görüşte aşık olan Gong Chan’ın yakın arkadaşı ve iş arkadaşı Jung Woo (Lee Joon Ki) girmesi ile olaylar farklı bir boyuta girer. Büyükbabada Yoo Rin sayesinde iyileşmektedir ve Gong Chan hala geçek kuzenini bulamamıştır. İşler iyice içinden çıkılmaz bir durum almaktadır. Söylenen her yalan olayı iyice karıştırır.

 

My Girl (Mai Geol) Tanıtım Videosu

 

Dizi Künyesi

Adı : Mai Geol
Alternatif isimleri : My Girl
Tür : Romantik, Komedi
Bölüm : 16
Yıl : 2005
Kanal : SBS
Yönetmen : Jun Ki Sang
Yardımcı Yönetmen : Park Soo Chul
Yazar / Senarist : Hong Jung Eun – Hong Mi Ran
 

My Girl (Mai Geol) Oyuncu Kadrosu 14 Kişi