My Girl (Mai Geol) 8. Bölüm Özeti[]

My Girl (Mai Geol) 8. Bölüm Özeti My Girl (Mai Geol) 8. Bölüm Özeti

Yoo Rin ayrıldıktan sonra büyükbabayı arayacağım der. Gong Chan beni arayamayacak mısın diye sorar. Fakat sen beni sevmiyorsun der Yoo Rin. Gong Chan ben senden hiç nefret etmedim der. Yoo Rin istifasının kabulü üzerine onu deniz ürünü yemeye götürür. Birlikte yerler ve eve dönerler. Bay Jang Gong Chan’ın teyzesinin kendisinin de sıkıldığını düşünür ve evi terk eder. Yoo Rin de odasına gider ve buraya gelirken bir şeyi olmadığını giderken de öyle olacağını söyler. Sadece Gong Chan’ın hediye ettiği küreyi yanına alacaktır. Gong Chan da Yoo Rin in gidişine üzülmektedir. Sabah uyandıklarında bay Jang’ın bıraktığı mektubu bulurlar. Yoo Rin gideceğini söyleyemez. Yoo Rin bay Jang’ın gittiği yere gider ve onu alıp gelir. Teyze bu duruma çok sevinir. Bay Jang ile konuşurlar ve evlenme kararı alırlar. Bunu büyükbabaya da söylerler. Büyükbaba Gong Chan ve Yoo Rin’i hazırlıklardan sorumlu tutar. Yoo Rin’in gitme işi de ertelenir. Yoo Rin kendi kendine konuşur. Herkesin mutlu olduğunu kendinin sorunlarını halletmesi gerektiğini düşünür.

my girl, mai geol

Gong Chan teyzesiyle Bay Jang ın evleneceğini Kim Sae Hyun a söyler o da nasıl birleştiklerini sorar Gong Chan Yoo Rin sayesinde olduğunu söyler. Düğün için kalacağını söyler Kim Sae Hyun buna hiç sevinmez. Yoo Rin akşam Gong Chan’a kalacağını söyler. Gong Chan kalmasının sebebini sorar Yoo Rin kendine geldiğini daha çok para istediğini söyler. Düğün için hazırlıklara başlarlar. Jung Woo aşkına karşılık bulamayınca içmeye başlar. Jung Woo’nun arkadaşı Yoo Rin’i arar. Yoo Rin oraya gelir Jung Woo yu arar eğlenmeye giderler. Eve doğru yürürken Gong Chan ile karşılaşır Gong Chan bu saate kadar nerde olduğunu sorar. Yoo Rin eğlenmeye gittiğini söyler. Gong Chan biraz sinirlenir. Ertesi gün Yoo Rin büyükbaba için çörek almaya dışarı çıkar. Gong Chan işten erken çıkmıştır yolda Yoo Rin’i görür. Ona inanmaz onu arabaya alır ve beraber giderler. Gong Chan gittikleri pazarda kendilerinin pahalıya aldığı eşyaları çok ucuz bulur. Onlar orada gezerken Gong Chan’ın arabasını çekerler. Onlarda eve dolmuşla gitmek zorunda kalırlar. Yoo Rin’in kuzeni de manken olmak için anlaşma imzalar. Sadece bir şartı vardır kendi adına kartvizit yaptırır çünkü bundan Gong Chan’ın sekreterine verecektir.

my girl, mai geol

Büyükbaba da Yoo Rin’e birkaç kişinin resmini gösterir ve bunlar içinde beğendiği birinin olup olmadığını sorar. Yoo Rin utanır ve gider. Büyükbaba akşam Gong Chan’a Yoo Rin ile Jung Woo nun arasını yapmayı teklif eder ama Gong Chan bunu kabul etmez. Büyükbaba Gong Chan ve Yoo Rin’e iki tane sinema bileti verir. Yoo Rin bunu kabul etmez ve Gong Chan’ın oraya sevgilisi ile gitmesini doğru bulur Gong Chan da biletini Jung Woo ya verir. İkisi de birbirlerinden habersizdirler. Gong Chan ve Yoo Rin akşam kapının önünde karşılaşırlar Gong Chan eve giderlerse büyükbabanın her şeyi anlayacağını söyler bu yüzden birlikte eğlenmeye giderler. Birlikte 63. binaya giderler. Yoo Rin Gong Chan’a teşekkür eder beni buraya getirdiğin için sana bir iyilik borçluyum der. Yoo Rin Gong Chan’a asansör aşağı inene kadar nefesini tutarsa dileğinin kabul edileceğini söyler Gong Chan da buna inanır. Yoo Rin ona kendisine inandığı için güler. Yaya geçitinden geçerken hep beyaz yerlerden geçerse şans getireceğini söyler. Yoo Rinin bu yalanına da Gong Chan inanır. Jung Woo ve Kim Sae Hyun da onların şimdi ne yaptıklarını merak etmektedir. Yoo Rin Gong Chan’a gözünü kapatıp kalbindeki kişiyi 5 e kadar say eğer o kişi karşına çıkarsa ona aşık olacaksın der ve o sırada elektrikler gider Yoo Rin ortadan kaybolur ve çok güzel gelişmeler olur.