My Girl (Mai Geol) 7. Bölüm Özeti[]

My Girl (Mai Geol) 7. Bölüm Özeti My Girl (Mai Geol) 7. Bölüm Özeti

Gong Chan Yoo Rin’i bulur. Ona sarılır başını okşar onu teselli etmeye çalışır. Gong Chan bizimle kalman zor olacak ama yine de kalmak ister misin diye sorar Yoo Rin kuzeninde kalacağını söyler. Akşam içmeye gider. Jung Woo’nun bir arkadaşı Yoo Rin’i görür ve Jung Woo ya haber verir. Jung Woo hemen Yoo Rin yanına gider. Ona Gong Chan bu kadar çok mu hoşlanıyorsun der. Yoo Rin ilk başta hoşlanmadığını ondan sadece ona kalacak bir yer yiyecek bulduğu için yaralandığını onun hep kendisine iyi davrandığını bu yüzden kuzeni olmayı kabul ettiğini ama Gong Chan’ın ona gerçek kuzeniymiş gibi davrandığını ama kendisinin Gong Chan dan hoşlandığını söyler. Bundan sonra onun kuzeniymiş gibi davranamayacağını söyler. Yoo Rin telefonu çalar arayan Gong Chan dır, Jung Woo telefonu orayı işleten bayana verir ve ona adresi söylemesini ister. Gong Chan bunu öğrenince hemen Yoo Rin’in yanına gelir. Gong Chan geldiğinde Jung Woo oradan uzaklaşmıştır.

my girl, mai geol

Yoo Rin Gong Chan teyzesiyle konuşurken gözünün önünden kaybolur. Dışarıdaki yılbaşı ağacındaki en tepedeki yıldızı almak için merdivenle oraya tırmanır. Yıldızı alır ama dengesini kaybeder neyseki Gong Chan onu tutmayı başarır. O sırada rahibeler gelir ve onlara kızarlar. Gong Chan onlardan özür diler ve Yoo Rin’i arabaya götürür. Orada Yoo Rin’in midesi bulanır. Gong Chan eczaneye mide bulantısı için ilaç almaya gider bu arada Yoo Rin farkında olmadan arabayı kilitler. Sonra arabayı açar ve kusar. Oraya Yoo Rin’in kuzeni de gelir. Evlerine giderler. Gong Chan da sabaha kadar orada kalır. Yoo Rin Sabah uyandığında hiçbir şey hatırlamıyordur Gong Chan’a neden burada olduğunu sorar. Gong Chan çok şaşırır. Gong Chan direk işe gidecektir bu yüzden sekreterinden kendisine kıyafet getirmesini istemiştir. Yoo Rin ona tam bir bebek olduğunu söyler Gong Chan gece kıyafetimin üzerine kustuğun için kıyafet istedim der. Akşam yemekte hep birliktedirler. Büyükbaba Gong Chan’a soğuk algınlığına yakalandığını hastaneye gitmesini söyler. Teyzesi Gong Chan’ın küçüklüğünden beri iğneden korktuğunu söyler. Yoo Rin onunla iğneden korktuğu için dalga geçer. Yoo Rin Gong Chan için bir ilaç hazırlar ve ona götürür. Gong Chan Yoo Rin için bir hediye almıştır kar yağarsa hediyeyi ona verecektir. Sabah atışırlar Gong Chan telefonunu masada unutur Yoo Rin de onun telefonuna horoz sesini kaydeder. Gong Chan toplantının ortasındayken onu arar ve herkes gülmeye başlar.

my girl, mai geol

Yoo Rin ona resmini de yollamıştır. Gong Chan oradaki herkesten özür diler ve devam ederler. Gong Chan’ın teyzesi ve Mr. Jang da birbirlerinden hoşlanmaya başlamışlardır. Kim Sae Hyun birlikte yemek yemeyi teklif eder ama Gong Chan bir randevusunun olduğunu söyler. Kiminle diye sorar Gong Chan da Yoo Rin ile olduğunu söyler. Birlikte arabaya giderler Kim Sae Hyun Yoo Rin’in gönderdiği resimi görür Gong Chan sadece şaka olduğunu söyler. Kim Sae Hyun silmek ister Gong Chan önemli değil kalsın der. Kim Sae Hyun arabanın içindeki hediyeyi de görür. Kim Sae Hyun Yoo Rin ile Gong Chan arasındaki ilişkiyi çok yakın buluyordur sanki önceden tanışıyormuşsunuz gibisiniz der. Kim Sae Hyun yemekten sonra onlardan ayrılır eve dönerlerken kar yağmaya başlar Gong Chan Yoo Rin’e hediyesini verir. Yoo Rin hediyeyi çok beğenir giderken yanına alacağına dair söz verir. Gong Chan gerekirse biraz daha kalıp kalamayacağını sorar. Yoo Rin kabul etmez. Gong Chan ona Jeju adasındaki konağı verceğini söyler. Yoo Rin de kabul eder. Jung Woo Kim Sae Hyun’a Yoo Rin ile Gong Chan arasında kan bağı olmadığını söyler. Kim Sae Hyun Yoo Rin ile buluşur ve ona babasının yanına ne zaman döneceğini sorar o da en kısa zamanda döneceğini söyler. Yoo Rin gitmesini konuşmak için Gong Chan’ı çağırır. Gong Chan onun gitmesini istememektedir. Gong Chan Yoo Rin’in konuşmasına fırsat vermeden gitmek istiyorsan gidebilirsin der.