My Girl (Mai Geol) 5. Bölüm Özeti[]

My Girl (Mai Geol) 5. Bölüm Özeti My Girl (Mai Geol) 5. Bölüm Özeti

Yoo Rin birden kornaya basar ve Kim Sae Hyun Gong Chan’ı fark etmesini sağlar. Ama bunu yaptığı için üzülür niçin üzüldüğünü de anlayamaz. Onlara görünmeden arabadan uzaklaşır. Birden çantasını arabada unuttuğunu fark eder. Arabanın arkasından koşmaya başlar neyse ki Gong Chan onu fark eder ve arabayı durdurur. Yoo Rin çantasını alır onlar yola devam ederler. Jung Woo Kim Sae Hyun a karşı eskisi gibi davranmamaktadır. Gong Chan ve Jung Woo bara içmeye giderler. Jung Woo Yoo Rin i de arar. Gong Chan neden onu aradığını sorar Jung Woo da Yoo Rin eğlenceli olduğunu söyler. Ama Gong Chan Yoo Rin e çok karışır. Orada bilardo oynarlar Yoo Rin de onlara katılır.

my girl,mai geol

Yoo Rin kazanırsa onlardan para alacaktır. Yoo Rin parayı kazanır onlara oyunu bilmiyormuş gibi davranır sadece acemi şansı olduğunu söyler. Kim Sae Hyun arar ve Gong Chan onun yanına gider. Yoo Rin ve Jung Woo yemeğe giderler. Jung Woo Yoo Rin’i işi yoksa hafta sonu kayağa çağırır Yoo Rin işinin olduğunu söyler. Yemekten sonra yürürler. Jung Woo Yoo Rin’e hoşlandığı kişiyi sorar o da birinin olduğunu söyler. Yoo Rin kardan adamdan hoşlandığını söyler. Ertesi gün büyükbaba Gong Chan a Yoo Rin babasıyla görüşmek istediğini söyler. Gong Chan da Yoo Rin i arar. Yoo Rin dışarıda kuzeniyle beraberdir. Yoo Rin ne yapacağını şaşırır telefonu kuzenine verir ona babasıymış gibi konuşmasını söyler. Büyükbaba Yoo Rin in babasını tanışmak için davet eder ama o işleri olduğu için gelemeyeceğini söyler. Bu işe de hallederler. Gong Chan Yoo Rin’e telefondakinin kim olduğunu sorar o da güvenilir birisi olduğunu söyler. O gün büyükbabanın torunun doğum günüdür bu yüzden Yoo Rin in doğum gününü kutlarlar. Kim Sae Hyun da gelir büyükbaba neden geldiğini sorar ama Yoo Rin i kıramaz onu kabul eder. O da Yoo Rin e bir hediye almıştır. Kim Sae Hyun birlikte dışarı çıkmayı teklif eder ve çıkarlar. Ama Kim Sae Hyun u tanıyanlar başlarına bela olurlar. Yoo Rin de Kim Sae Hyun un kıyafetlerini giyerek gazetecilerden kaçmaya başlar. Kaçarken düşer ve yaralanır.

my girl,mai geol

Gong Chan bunu neden yaptığını sorar ve ona kızar. Sevgilisine yardım ettiği için Gong Chan’ın kızmasına bir anlam veremez. Onlarla birlikte arabayla gitmez yürüyerek gider. Bu arada Jung Woo arar onu geçende buluştukları yere çağırır. Onun için kayaktan gelirken bir kardan adam yapıp getirmiştir. Jung Woo Yoo Rin elini alır ve kalbine kor bu kalbi sana veriyorum der Yoo Rin şaşırır ve birden elini çeker kardan adamın kafası kopar. Eve döner. Gong Chanın kraliyet efendisi Jung Woo nun da kraliyet çapkını olduğunu düşünür. Gong Chan odasına gelir ve ona iyi olup olmadığını sorar. Gong Chan Yoo Rin in yarasını temizler. Gong Chan ona gerçek doğum gününü sorar Yoo Rin de her yağdığında doğum günü olduğunu söyler. Babasıyla her yeri dolaştığı için doğum günü tarihini tam bilmediğini ancak doğduğu gün kar yağdığını bildiği için her kar yağışında doğum gününün olduğunu söyler. Gong Chan bunu unutmayacağını söyler. Bu arada Jung Woo da bir şekilde Yoo Rin in sahte olduğunu Gong Chan’ın gerçek kuzenini hala aradığını öğrenir ve şaşırır. Kim Sae Hyun da Yoo Rin’i partiye davet eder. Büyükbaba Yoo Rin e eşlik etmesi için Jung Woo yu çağırır. Jung Woo ise onun sahte olduğunu söylemek için büyükbabanın yanına gider. Yoo Rin parti için hazırdır. Jung Woo onu görünce fikrinden vazgeçer. Beraber partiye giderler. Parti sıkıcı gelir Yoo Rin gitmek ister. Jung Woo Yoo Rin in paltosunu getirmek için gider. O sırada önemli olaylar olur.