My Girl (Mai Geol) 2. Bölüm Özeti[Tüm Dizi Bölüm Özetleri ListeleTüm My Girl Listele]

My Girl (Mai Geol) 2. Bölüm Özeti My Girl (Mai Geol) 2. Bölüm Özeti

Gong Chan sabah konağa gittiğinde birinin mandalinaları topladığını görür. Arkası dönük olduğu için Yoo Rin i tanımaz. Yoo Rin koşarak oradan uzaklaşır Gong Chan da onun peşinden koşar. Sonra birara Gong Chan dan kurtulur. Aklına bir fikir gelir üstünü düzelterek Gong Chan ın geldiği tarafa koşmaya başlar. Ona evinin yakınlarında olduğunu ve sabah koşusu yaptığını söyler. Ancak Gong Chan Yoo Rin in kafasındaki mandalina yaprağından onun mandalinaları toplayan kişi olduğunu anlar. Yoo Rinle birlikte konağa gelirler. Yoo Rin başının dertte olduğunu gidecek hiç bir yerinin olmadığını söyler. Meyvelerden kazandığı tüm parayı Gong Chan a verir. Gong Chan fazla bir hasar olmadığı ve parayı verdiği için onu affeder. Yoo Rin kaçarken bileğini burkmuştur. Yoo Rin meyveleri topladıktan sonra reçelde yapmıştır. Reçelden konağın buzdolabına da Gong Chan için bırakmıştır.

my girl, mai geol

Kavanozlardan bir tanesinin üzerinde de Gong Chan a yazılmış bir not vardır. Notta “Evinize izinsiz girdiğim için özür dilerim. Fakir bir insana yardım ediyormuş gibi düşünün. Bunları yiyin ve beni affedin. Mutlu olun” yazmaktadır. Gong Chan bunları Yoo Rin i yolladıktan sonra görür. Yoo Rin hakkında en azından nasıl davranacağını biliyor der. Arabasına biner ve yola çıkar yolda Yoo Rin i görür ve onu uzak bir yere götürmek için arabaya bindirir. Gerçekten bileğini burktun mu diye sorar. Yoo Rin evet der. Yoo Rin i bir hastanenin önünde indirir. Oteli arar işleri sorar. Konukların Yoo Rin den duydukları özel bir yere gitmek istediklerini öğrenir. Yoo Rin i bıraktığı yere geri döner ve ona iş teklif eder. Otele dönerken teyzesini arar Jung Woo nun anneside Gong Chan a oğlunu sorar. Görürse haber vermesini ister.

my girl, mai geol

Yoo Rin de kuzeniyle buluşmaya gider ama kuzenini peşindeki adamlar takip etmiştir. Yoo Rin onları görünce kaçmaya başlar fakat yakalanır. Bu sırada Jung Woo bu olayı görür ve adamlarla kavga eder Yoo Rin i kurtarır. Yoo Rin işine gider ve konukları gezdirir. Karşılığında parasını alır. Sonra Gong Chan a telefonunu şarj edebileceği bir yerin olup olmadığını sorar Gong Chan da onu odasına götürür. Yoo Rin orda uyumuş numarası yapar. Gong Chan ne yarsa yapsın uyanmaz. Gong Chan da onu orda bırakıp gider. Jung Woo nun annesi onun jeju adasına gittiğini söyler ve Gong Chan dan onu bulmasını ister. Gong Chan da Yoo Rin in yanına gider Yoo Rin e yardım etmesi karşılığında para vereceğini söyler Yoo Rin de uyanır. Birlikte Jeju adasına giderler Jung Woo yu bulur ve onu konağa getirir. Sabah da Japonya ya gitmek için çıkar. Yoo Rin otele gittiğinde bunu öğrenince havaalanına gider. Orada Gong Chan dan para ister ama o para vermez. Yoo Rin Gong Chan ı rezil eder. Onun eşi olduğunu ve hamile olduğu yalanını bağıra bağıra söyler bunu herkes duyar.

my girl, mai geol

Gong Chan da para vermek zorunda kalır. Uçağa bindiğinde herkes ona bakmaktadır. Gong Chan ın o kadar aramasına rağmen halen kuzenini bulamamıştır. Yoo Rin de adamlara yakalanmıştır adamlar ondan para istemektedirler. Yoo Rin de parayı Gong Chan ın vereceğini söyler adamlarla birlikte onun dönmesini beklerler. Gong Chan para vermez. Adamlarda onun oteline giderler ama hiçbir şey değişmez. Gong Chan hala kuzenini bulamadığı için sekreterinin aklına bir fikir gelir. Sekreteri Yoo Rin in kaybolan kuzenine çok benzediğini söyler. Yoo Rin seul e döner. Havaalanında Jung Woo ile karşılaşırlar. Yoo Rin Jin Shim(kız kuzeni)in yanına gider. Gong Chan ın büyükbabasının durumu gittikçe kötüleşmektedir. Gong Chan da Yoo Rin bulur onun yanına gider ve ondan çok önemli bir şey ister.