My Girl (Mai Geol) 16. Bölüm Özeti (Final)[]

My Girl (Mai Geol) 16. Bölüm Özeti (Final) My Girl (Mai Geol) 16. Bölüm Özeti (Final)

Gong Chan Yoo Rin i kolundan tutar ve bir kuyumcuya götürür. Ona en güzel yüzüğü alır ve parmağına takar Yoo Rin e çıkarmamasını söyler. Yoo Rin çıkarmayacağım güzel ve pahalı bir yüzük bunu satarsam bir servet elde edeceğimi biliyorum der. Gong Chan eğer pahalı olduğunu biliyorsan dikkatli olman en iyisi der. Bunu alır ve kaçarsan seni hırsızlıktan şikayet ederim satmak istersen sat sana daha pahalısını alırım bu sonsuza dek böyle sürer der. Yoo Rin sonsuza kadar böyle süremez her şey uzun zaman önce bitti der. Gong Chan Yoo Rin i sonra kiliseye getirir ve burada yalan söylersen bin kat daha fazla cezalandırılacağını biliyorsun değil mi der. Gong Chan gerçek kuzenini bulduğunu söyler. Yoo Rin şaşırır. Gong Chan şu andan itibaren seninle yaşayabilirim der. Sende sadece benim yanımda olup bana güvenerek yaşayabilirsin der. Gong Chan bir şey söylemediğine göre seni birazda olsun razı ettim tamamen karar vermelisin o zaman birlikte Japonya ya gidebiliriz der. Büyükbabaya Yoo Rin ile birlikte Japonya ya gideceğini söyler. Büyükbaba buna çok kızar eğer onunla olacaksan senide istemiyorum der. Hala gitmek istiyor musun der büyükbaba Gong Chan üzgünüm der büyükbaba o zaman bütün bağımızı kopartalım der. Gong Chan Jung Woo ya Yoo Rin i bulduğunu söyler. Jung Woo bulacağını biliyordum der.

my girl, mai geol

Gong Chan bu kez gitmesine izin vermeyeceğim benimle birlikte Japonya’ya gelmesi için onu ikna edeceğim der. Jung Woo bu zor olacak der. Vazgeçmemesini vazgeçerse bir şans bile bulamayan kendi aşkım bile işe yaramaz olacak der. En azından büyük bir aşka yenildiğimi söylersem çok kötü görünmem bu yüzden sonuna kadar savaş der. Gong Chan Yoo Rin i arar ve pencereye çıkmasını 63. binadan ona baktığını söyler. Yoo Rin ide oraya çağırır. Yoo Rin in babası kızına daha iyi bir iş bulması için Kim Sae Hyun a gider. Kim Sae Hyun adamı görünce biraz kızar bir daha görüşmeyelim demiştim der. Adam kızının öz geçmişini ona verir. Kim Sae Hyun adama kızar ve onu kovar o gittikten sonra sekreteri öz geçmişi inceler ve o kızın Yoo Rin olduğunu Kim Sae Hyun a söyler. Adamın peşinden koşar ve ona yetişir. Yoo Rin gerçekten kızın mı diye sorar. Adam evet der. Kim Sae Hyun adamın kızının yaptıklarını bilmediğini söyler. Kim Sae Hyun sekreteri o zaman sahte kuzen gerçek kuzenin hayatını mı kurtarmış der. Buna inanamazlar. Yoo Rin Gong Chan ın yanına giderken birden telefonu çalar. Arayan büyükbabadır. Yoo Rin çok şaşırır. Büyükbaba hemen yanına gelmesini söyler. Yoo Rin de oraya gider. Gong Chan beklemekten sıkılmıştır. Yoo Rin büyükbabayla konuşurken Gong Chan arar Yoo Rin işim var gelemem der. Gong Chan bir daha arar Yoo Rin telefonu kapatır. Büyükbaba gerçek torununu iki yıl önce bulmuştum daha seni göndermemiştim der. Yoo Rin bunu duyunca şaşırır. Büyükbaba Gong Chan ın böyle yapacağını bildiğim için ona söylememiştim der. Ama sen geldin ailemizi yıkıyorsun der. Gong Chan ı bırakmasını ister. Yoo Rin her şeyi anladığını söyler bir daha sizi rahatsız etmeyeceğim der. Büyükbaba son bir kez sana güveneceğim der. Gong Chan ın halası da Yoo Rin e onu bırakmasını söyler. Yoo Rin evden çıkarken Kim Sae Hyun da onu bekliyordur. Birlikte bir yere gidip konuşurlar. Kim Sae Hyun gerçek torunu bulan kişiyi biliyor musun diye sorar. Onu senin baban buldu der. Kim Sae Hyun gerçekten bilmiyor muydun bunları sen planlamadın mı der. Yoo Rin herkese doğruyu söyle der. Yoo Rin evet herşeyi açıklayacağım der. Kim Sae Hyun tan ona uygun bir ortam hazırlamasını ister.

my girl, mai geol

Yoo Rin babasından onlarla buluştuklarında sessiz olmasını hiç bir şey söylememesini söyler. Kim Sae Hyun da Gong Chan ı arar. Herkes otelde buluşur. Büyükbaba torunumu bulan kişiyle buluşacağız der. Gong Chan onunla buluşmak istemiyorum der. Kim Sae Hyun başından geçenleri anlatır. O sırada Yoo Rin babasıyla gelir. Yoo Rin gerçek torunu bulan benim babamdır der. Büyükbaba ve Gong Chan çok şaşırır. Yoo Rin babasının gerçek torunun yerini bildiğini bilmediği halde ilk baştan beri bu bende biliyordum ama Gong Chan’a aşık oldum daha sonra da büyükbabanın ilgisini kazanmak için babama Kim Sae Hyun a gerçek torunun yerini söylemesini söyledim der. Gerçek torunu bulursam her şeyin düzeleceğini sanmıştım der. Ama Kim Sae Hyun tan parayı aldıktan sonra oradan ayrıldık. Herşey gizlenebilirdi ama Kim Sae Hyun bunları ortaya çıkardı. Üzgünüm ama babamın gerçek torunun hayatını kurtardığı bir gerçektir. Bu yüzden bizi dolandırıcılıktan içeri attırabilirsiniz der. Büyükbaba artık konuşmayın gidin buradan der. Yoo Rin ve babası çıkarlar. Gong Chan arkalarından gider bunların yalan olduğunu söyle der. Yoo Rin hepsi sizin yüzünüzden ben buyum işte bırak da gideyim der. Jung Woo da olanları duyar ama bunlara inanmaz. Akşam Gong Chan Yoo Rin yanına gider. Yoo Rin senin yanındayken çok yoruluyorum ve acı çekiyorum lütfen beni bırak der. Gong Chan hiçbir şey söylemeden gider. İkisi de çok üzgündür. Eve geldiğinde Gong Chan ın aldığı hediyeleri görür. Ertesi gün Kim Sae Hyun Yoo Rin in çalıştığı yere gider. Gerçekleri Kim Sae Hyun a söyler. Gong Chan ı gerçekten sevdiğini söyler. Gong Chan da Jung Woo ya onu daha çok sıkmak istemediğini bu yüzden Japonya ya gideceğini söyler. Kim Sae Hyun her zaman Yoo Rin e yenildiğimi düşünmüştüm ama ben aslında aşka yenilmişim dedi. Gong Chan bavulunu hazırlar ve evden ayrılır. Herkes büyükbabayla konuşur onlara artık izin vermelerini isterler. Büyükbaba Yoo Rin i arar ve yanına çağırır. Neden yalan söylediğini sorar. Yoo Rin onun huzur içinde yaşamasını istiyorum der. Büyükbaba belkide Gong Chan hala uçağa binmemiştir git ve onu bul der. Gong Chan ın halası onun uçağa binmeden önce bir yere uğrayacağını söylediğini söyler. Yoo Rin in aklına uzağa gidemiyorsan yükseğe çık sözü gelir ve Gong Chan ın 63. binaya gideceğini düşünür. Hemen oraya gider. Gong Chan ı aramaya başlar. Gong Chan asansöre binmektedir asansörün kapısı kapanırken Yoo Rin asansörü durdurur. Gong Chan şaşırır ve neden geldin diye sorar. Yoo Rin seni seviyorum der. Gong Chan onu asansörün içine çeker ve birbirlerine sarılırlar. İkisi de birbirlerine kavuştukları için mutludurlar.

PUPPATTU ŞİKAYO(TANRI SİZİ KORUSUN Yoo Rin in sözü)