My Girl (Mai Geol) 14. Bölüm Özeti[]

My Girl (Mai Geol) 14. Bölüm Özeti My Girl (Mai Geol) 14. Bölüm Özeti

Gong Chan Yoo Rin e onu sevdiğini söyler ve onu öper. Arabada giderken akıllarına yaşadıkları anılar gelir. Gong Chan Yoo Rin e onun için aldığı yıldızı halen kendisine vermediğini onu ne yaptığını sorar Yoo Rin onu attığını söyler. Eve gelirler. Birbirlerine güçlü olacakları için söz verirler. Yoo Rin odasına gider çekmecedeki yıldızı alır ve yıldızın resmini çekerek Gong Chan a gönderir. Gong Chan buna çok sevinir. Yoo Rin in babası da Kim Sae Hyun a yardım ettiği için ondan para alır. Kim Sae Hyun bir daha buluşmayalım der. Yoo Rin ve babası yemeğe çıkarlar Yoo Rin babasına bu kadar parayı nereden bulduğunu sorar. Babası Kim Sae Hyun a söz verdiği için ona bunu söylemez parayı birinin hayatını kurtardığı için aldığını söyler. Jung Woo artık Yoo Rin e baskı yapmayacağını kendisinin de New York a döneceğini söyler. Yoo Rin mutlu olmasını istediğini söyler. Gong Chan ile buluşurlar. Jung Woo Gong Chan a bir yumruk atar. Gong Chan Jung Woo dan başından beri söyledikleri yalanlar için özür diler. Barışırlar. Gong Chan ın halası ve Jung Woo nun annesi kuyumcuya giderler. Kuyumcu geçen gelen yeğeniniz ve kız arkadaşı çok iyi bir çift olmuşlardı hatta onlara bir çift yüzüğü hediye ettik der.

mai geol, may girl

Kadınlar çok şaşırır. Çünkü onlar kuzendirler. Bir yanlış anlaşılma olduğunu söylerler. Kim Sae Hyun Gong Chan ve Yoo Rin i kaldırımda el ele yürürken görür çok sinirlenir. Büyükbabanın yanına gider ve ona konuşmaları gerektiğini söyler. Büyükbabanın torunuyla ilgili bulduğu bazı bilgileri ona gösterir. Yoo Rin in Gong Chan ın parayla tuttuğu bir sahtekar olduğunu söyler. Yoo Rin Gong Chanın verdiği hediyeyi elinden düşürür ve sahte dünya bozulur. Sesi duyan Gong Chan Yoo Rin in odasına gider onun elindeki yaraya bakar hemen müdahale eder. Büyükbaba Gong Chan ın sekreterini çağırır ve ona da bu durumu sorar. Sekreter sizin iyiliğiniz için yaptık der. Yoo Rin büyükbabaya Jeju Adasına babasının yanına gideceğini söyler. Büyükbabada ona istediğin zaman gidebilirsin der. Yoo Rin ve Gong Chan yemeğe çıkarlar. Yoo Rin Jeju adasına geç kalmamasını söyler Gong Chan a o da bir iki gün içinde geleceğini söyler. Büyükbabada gerçek torunuyla buluşmaya gider. Büyükbaba eve döndüğünde Yoo Rin i yanına çağırır ve ona her şeyi öğrendiğini buradan Jeju adasına gidiyormuş gibi çıkacağını ama oraya gitmeyeceğini Gong Chan ı da bir daha görmeyeceğini söyler. Yoo Rin bunları kabul etmek zorunda kalır. Yoo Rin büyükbabadan özür diler. Büyükbaba seninle bir daha karşılaşmak istemiyorum der.

mai geol, may girl

Gong Chan gelir ve Yoo Rin ile birlikte havaalanına giderler. Yoo Rin e en kısa zamanda yanına geleceğini kendisini beklemesini söyler. Yoo Rin ile vedalaşır ve oradan ayrılır. Gong Chan daha sonra sekreterinden olanları öğrenir. Hemen Yoo Rin in arkasından gitmek ister ama büyükbaba pasaportunu elinden almıştır. Gong Chan hiç birşey yapamaz. Büyükbaba Gong Chan a bir daha asla Yoo Rin ile görüşmeyeceksin der. Gong Chan çok üzülür ağlar ama elinden bir şey gelmez. Aradan iki yıl geçer. Karlı bir gündür. Gong Chan kırmızı ışık yandığı için arabasıyla durur kar yağdığını görür ve Yoo Rin in doğum günü olduğunu hatırlar. Yoo Rin in nerede olduğunu aramıştır ama onu bir türlü bulamamıştır. O sırada uzaklarda aradığı Yoo Rin turistlerle birlikte Gong Chan ın önünden geçer ama Gong Chan onu fark etmez. Yoo Rin gittiğinden beri her kar yağdığında ona aldığı cam kürelerden bir tana daha satın alır. Eve gelir ve onuda diğerlerinin yanına koyar. Halası Gong Chan ile Yoo Rin arasında bir sır olduğunu o yüzden Gong Chan ın her kar yağdığında bunlardan aldığını düşünür. Halasının birde kızı olmuştur.