My Girl (Mai Geol) 13. Bölüm Özeti[Tüm Dizi Bölüm Özetleri ListeleTüm My Girl Listele]

My Girl (Mai Geol) 13. Bölüm Özeti My Girl (Mai Geol) 13. Bölüm Özeti

Gong Chan ın uçağı kar yağışı olduğu için ertelenir. Yoo Rin de herkese tanıştırılmak üzeredir büyükbabasına kendisinin birazdan geleceğini söyler. Gong Chan artık yalan söylemek istemiyordur bu yüzden Yoo Rin in verdiği yalan parasını yere atar ve Yoo Rin in yanına gider. Yoo Rin tam merdivenlerden çıkarken Yoo Rin in kolundan tutar ve birbirlerine bakarlar Gong Chan Yoo Rin e sıkıca sarılır. Yoo Rin mutluluktan ağlar. Bu arada onları Jung Woo ve Kim Sae Hyun görürler ve şok olurlar. Beraber arabaya binerler Gong Chan büyükbabayı arar Yoo Rin in yanında olduğunu söyler. Yoo Rin büyükbabaya babasının geldiğini ve kızını herkese tanıtma fikrini hiç hoş bulmadığını söyler büyükbabada onada fikrini sorsaydık keşke der. Birbirlerine söz verirler eğer bir gün bir yere gitmek isterlerse oraya beraber gideceklerdir ve şartlar zorlasa bile birbirlerini bırakmayacaklardır. Gong Chan ın sekreteri arar ve Kim Sae Hyun gazetecilerle ofiste olduğunu söyler. Gong Chan Yoo Rin i bırakır ve ofise gider Kim Sae Hyun a gazetecilerle istediği gibi röportaj yapabileceğini kendisine engel olmayacağını söyler. Büyükbabada Gong Chan a bu olay yüzünden kızar. Büyükbaba Yoo Rin e kendi soyadlarını vermek ister onuda aileye almak ister ama Gong Chan bunu kabul etmez büyükbaba Gong Chan ın bunu mirasa tek ona kalmasını istediği için yaptığını düşünür. Jung Woo Gong Chan a bu kararınız yüzünden çok acı çekeceksiniz bu öğrenildiğinde sen affedileceksin ama Yoo Rin affedilmeyecek der.

my girl, mai geol

Jung Woo New York a gittiğini ve Yoo Rin i de götüreceğini söyler. Gong Chan buna izin veremem der Jung Woo eğer yapabilirsen engel ol der. Ona sen şu an söylediğin yalanların bedelini ödüyorsun der. Büyükbabada Gong Chan ın Jeju adasında bir sevgilisi olduğunu bu yüzden aç gözlü biri olduğunu düşünür. Yoo Rin in babası kızının nerede olduğunu bilmemektedir. Ancak Japonya daki depremde büyükbabanın gerçek torununa yardım etmiş ve onu enkaz altından çıkarmıştır. Bunu oradki dostlarına o kızın dedesinin çok zengin olduğunu öğrendiği zaman söylemiştir. Ancak kızın yaşayıp yaşamadığını bilmiyordur. Arkadaşları hemen Gong Chan ın sekreterine haber verirler ama onun doğru söyleyip söylemediğini bilmediklerini söylerler. Gong Chan hemen o adamla konuşmak istediğini söyler. Jung Woo Yoo Rin e New York a gittiğini onunda yanında gelmesini söyler. Yoo Rin eğer Gong Chan gitmemi istemiyorsa gidemem der. Jung Woo Yoo Rin e artık susmasını canının acıdığını söyler artık gidelim der. Kapıda Kim Sae Hyun ile karşılaşırlar. Kim Sae Hyun Yoo Rin in odasına gider ve orada Gong Chan ın Yoo Rin e aldığı hediyeyi görür ve çıldırır. Yoo Rin e eğer Gong Chan beni sevemezse senide sevemez der. Jung Woo Gong Chan ın aldığı hediyeyi eline alır ve bunun içinde hep kar yağıyor ama bu dünya sahte eğer dışındaki cam kırılırsa her şey paramparça olacak der. Herşey paramparça olmadan önce seni koruyabilirim der. Kim Sae Hyunun yanına Yoo Rin in babası gelir ve Gong Chan ile çok gizli bir iş görüşmesi olduğunu söyler. Gizli işin kaybolan torun hakkında olduğunu söyler Kim Sae Hyun hemen onunla konuşur.

my girl, mai geol

Adam torunun yaşadığını söyler Kim Sae Hyun şaşırır. Gong Chan da kuzenin yaşadığını öğrenir. Gong Chan akşam Yoo Rin i arar ne yaptığını sorar Yoo Rin yalanlarla bezenmiş sahte dünyaya bakıyorum der Gong Chan ne dünyası der Yoo Rin kar dünyası der ne kadar huzurlu olduğunu hep orada yaşamak istediğini söyler Gong Chan demek sana aldığım hediyeyi çok seviyorsun ancak hediyenin kimden geldiğinide unutma der. Yoo Rin senden geldiği için çok seviyorum der. Yoo Rin Jung Woo ile buluşur ve ona gideceğini söyler. Jung Woo bunu Gong Chan a söyleyebilirm der. Yoo Rin eğer ben ondan ayrılmazsam bunu kabul etmeyecektir der. Jung Woo ya seninle gelsem bile seninle olamam der Jung Woo bunu kabul eder. Kim Sae Hyun Gong Chan ın ofisine gelir ve ona kendisine geri dönmesini söyler. Gong Chan artık geçmişe bakmayacağını artık hayatında sadece Yoo Rin olduğunu söyler. Kim Sae Hyun pişman olacaksın der. Yoo Rin Jung Woo yu arar ve ona Gong Chan a gideceğini söyleyemeyeceğini bunu onun söylemesini ister. Jung Woo Yoo Rin in çok üzgün olduğunu görür ve ona mutluluklar diler ve oradan gider. Jung Woo çok üzülmüştür ama bunu yapar ve onların sırlarını kimseye söylemez. Gong Chan Yoo Rin in yanına gelir ve ona gerçek kuzenin yaşadığını söyler. Bu yüzden bu yalanı artık durdurabileceklerini söyler. Yoo Rin buna sevinir.