My Girl (Mai Geol) 11. Bölüm Özeti[]

My Girl (Mai Geol) 11. Bölüm Özeti My Girl (Mai Geol) 11. Bölüm Özeti

Gong Chan Yoo Rin’e büyükbaba evlatlık verildiğin ailenin yanında zor bir dönem geçirdiğini düşünüyor bu yüzden seni göndermeyecek der. Yoo Rin benimle gerçekten kuzenin olarak yaşayabilecek misin der. Gong Chan’ın elinde Yoo Rin in verdiği yalan parası vardır ve Yoo Rin e yaşayabileceğini herkesin mutlu olmasının tek yolunun bu olduğunu söyler. Yoo Rin bunu düşüneceğini söyler ve kalkar. Gong Chan ve Jung Woo konuşurlar. Gong Chan Jung Woo ya Yoo Rin i fazla zorlama eğer onun kalbi hayır derse onu bırak der. Jung Woo o halde kuzenin sorumluluğu artık benim üzerimde der. Jung Woo büyükbaba ve Yoo Rin ile birlikte oturuyordur ve Gong Chan da gelir ve yukarı çıkar Yoo Rin de Gong Chan ın arkasından çıkar ona beni gerçek kuzenin yapıp evliliğimi de ayarlayıp beni buradan göndermeyi mi düşünüyorsun der. Gong Chan eğer seni evlendirirsem benim elime ne geçecek der. Yoo Rin o zaman beni neden Jung Woo ya doğru itiyorsun der. Gong Chan bunu yapan ben değilim der. Jung Woo ve büyükbaba oyun oynarlar eğer Jung Woo yenerse büyükbaba Jung Woo nun Yoo Rin ile olmasına izin verecektir. Gong Chan bunu duyunca oyunda büyükbabaya yardım etmeye başlar ama büyükbaba Jung Woo nun kazanmasını ister.

my girl, mai geol

Oyunu büyükbaba kazanır. Birlikte yemek yerler sonra Jung Woo gider. Yoo Rin Gong Chan ın yanına gelir hasta mısın diye sorar. Gong Chan yemek yüzünden hazımsızlık çektiğini söyler. Yoo Rin iğne yapmak ister ama Gong Chan iğneden korkmaktadır. Yoo Rin Jung Woo ile evlenmesinin gerekli olup olmadığını sorar Gong Chan ı şaşırtır ve iğneyi yapar. Yoo Rin bu işe Jung Woo da ekleyip olayı daha da karıştırmak istemediğini söyler. Kim Sae Hyun Gong Chan ile buluşur gelecek hafta Avustralya ya gittiğini söyler bu turnuvayı senin için kazanacağım der. Büyükbaba Gong Chan a Yoo Rin i spor salonuna yazdırmasını söyler. Yoo Rin ile birlikte ona spor kıyafetleri alırlar sonra Yoo Rin Jung Woo ile buluşur. Çıkışta Jung Woo nun annesine rastlarlar annesi Jung Woo yu bir yere kadar gönderir ve Yoo Rin ile birlikte otururlar Jung Woo nun annesi Yoo Rin i kızdırır. O sırada Gong Chan gelir ve Yoo Rin i kurtarır. Yoo Rin giderken çantasıyla masaya çarpar kadının üstüne bir bardak su dökülür. Ondan özür diler. Jung Woo Gong Chan ın gerçek kuzeninin öldüğünü öğrenir. Yoo Rin Gong Chan ile beraber onun çalışma odasındadır. Yoo Rin Gong Chan a buradan 63. binayı görebilirsin der. Yoo Rin binanın en yüksek katına çıkıp dürbünle bakarken seni arayacağım der. Yoo Rin Gong Chan a yüksek bir yere çıktığında üzüntülerinden kurtulursun der. Eğer çok üzülürsen başka bir yere gitmek yerine çok yükseğe çık der. Asansöre bineceklerdir birden karşılarına Jung Woo çıkar beraber yürürler.

my girl, mai geol

Yoo Rin büyükbabaya ekmek almak için onların yanından uzaklaşır Gong Chan Jung Woo ya eğer Yoo Rin hakkında ciddiysen ilk önce anneni ikna et der. Jung Woo annesini ikna edeceğini ve Yoo Rin e teklifte bulunacağını söyler. Gong Chan çok şaşırır. Eve giderler. Halaları bugün çok işi olduğunu terziden elbisesini alacağını daha sonrada yüzüğünü alacağını söyler. Yoo Rin yardım edebileceğini söyler. Halası o zaman yüzüğü almasını söyler. Gong Chan Yoo Rin i bırakabileceğini söyler beraber giderler. Jung Woo da annesinin yüzüğünü almaya gelmiştir. Giderken onları görür ve izlemeye başlar. Kuyumcu bu yüzüğün çok pahalı olduğu söyler ve yanında hediye vermek ister bir çift yüzüğü seçmelerini söyler Gong Chan tam sevgili olmadıklarını söyleyecekken Yoo Rin yüzükleri almalarının gerektiğini söyler. Yüzükleri beğenirler ve takarlar Yoo Rin çıkışta Gong Chan dan yüzüğü ister Gong Chan vermek istemez Yoo Rin yüzüğü almaya çalışır bu sırada Jung Woo çıkar Gong Chan da yüzüğü verir. Jung Woo yemek yemeye davet eder Kim Sae Hyun da çağırmıştır. Yoo Rin halanın yüzük hakkında endişelenebileceğini bu yüzden gitmek istediğini söyler Jung Woo beraber gidelim der. Gong Chan Kim Sae Hyun a ayrılmak istediğini söyler. Yoo Rin Jung Woo ya çok kızar. Jung Woo gerçek kuzenin ölmüş olduğunu söyler. Bu yalanların bir sonu olmadığını söyler. Yoo Rin Gong Chan a evden ayrılmak istediğini kendi hayatını yaşamak istediğini söyler. Gong Chan yalanlar benim hayatımı da cehenneme çevirdi sana gerçek kuzenim gibi bakmam çok zor der halası arar ve büyükbabanın hastalandığını söyler. Yoo Rin ile birlikte hemen oraya giderler. Yoo Rin daha sonra 63. binaya gider Gong Chan ı arar Gong Chan da 63. binanın asansöründedir. Yoo Rin e gerçekten orada olup olmadığını sorar Yoo Rin ona elini kaldırmasını şu anda ona baktığını söyler. Eve gelirken tatlı patates almasını söyler. Asansöre doğru gider Yoo Rin giderken Gong Chan da oraya çıkar ama karşılaşamazlar.