My Girl (Mai Geol) 1. Bölüm Özeti[]

My Girl (Mai Geol) 1. Bölüm Özeti My Girl (Mai Geol) 1. Bölüm Özeti

Yoo Rin’in turistlere rehberlik ettiği günlerden bir gündür. Rehberlik ettiği yolcular uçağı kaçırmak üzeredirler. Yoo rin de onlardan önce havaalanına gelmiştir. Uçağın kalkmasına da çok az bir süre vardır . Yoo Rin de elinden geleni yapmaya çalışır. Bunun için uçağın içinde kendisini terk eden sevgilisinin olduğunu, onu son kez görüp ona sarılmak istediğini söyler. Yalan söylemede o kadar başarılıdır ki havaalanı personelini de ikna eder ve uçağa girmeyi başarır. Uçakta kendisinin uydurduğu sevgilisini aramaktadır. Sevgilisini ararken Gong Chan’ın yanına gelince bayılmış numarası yapar ve birbirleriyle karşılaşırlar. Sonra Yoo Rin’i uçaktan çıkarırken Yoo Rin’in kuzeni de yolcuları uçağa yetiştirir. Bu işi de hallederler.

my girl, mai geol

Gong Chan kuzenini aramak için seyahate çıkmıştır. Ancak kuzenini bulamamaktadır. Gong Chan’ın büyükbabasının durumu gittikçe kötüleşmektedir. Gong Chan dan sadece kuzenini bulup kendisine getirmesini ister. Yoo Rin’in babasının başı kötü adamlarla derttedir. O adamlara borcu vardır. Adamları atlatır ancak adamlar bu kez Yoo Rin’in peşine düşerler. Yoo Rin onlardan kaçarken bir duvardan atlar ve o sırada oradan geçmekte olan Gong Chan’ın arabasının önüne fırlar. Aslında bir şey olmamıştır ancak adamlardan kaçmak için bayılmış numarası yapar Gong Chan da onu hastaneye götürür. Doktor hafif bir ezilme olduğunu bununda duvardan atlarken olduğunu söyler. Gong Chan hastanedeyken Yoo Rin uyanmaz doktor halen şokta olabileceğini söyler. Gong Chan ın acelesi vardır bu yüzden gitmesi gerektiğini söyler ve uyanınca Yoo Rin e verilmek üzere kendi kartını bırakır. Yoo Rin Gong Chan gidince hemen uyanır ve karta bakar onun beş yıldızlı bir otelin yöneticisi olduğunu öğrenir. Bunu öğrendikten sonra çok güzel bir tazminat alabileceğini düşünür. Bu arada adamlar hastanede onu aramaktadırlar Yoo Rin de hastaneden kaçmak zorunda kalır.

my girl, mai geol

Gong Chan otele gidince hastaneyi arar. Hastaneden Yoo Rin in çantasını bile almadan kaçtığını öğrenir çantanın şirkete gönderilmesini ister. Çantanın içine bakar onun bir tur rehberi olduğunu ve bir kaç dil bildiğini öğrenir. Gong Chan o akşam önemli bir yemek vermektedir ama bir sorun vardır konuklar Çinlidir ancak otelde Çince bilen kimse yoktur. Bu sırada Yoo Rin otele Gong Chan dan tazminat istemek için gelir Gong Chan yaralanmanın olmadığını söyler ve para vermez. Yoo Rin de sorun çıkardığı için özür diler ve gitmek için odadan çıkar. Gong Chan ın Çince bilen birisine ihtiyacı vardır aklına Yoo Rin inin kartında yazan diller arasında Çincede olduğu gelir. Onu gitmeden yakalar ve ona akşamki yemekte tercümanlık yapması karşılığında para vereceğini söyler Yoo Rin de işi kabul eder. Akşam konağa giderler Yoo Rin konakta kimsenin yaşamadığını öğrenir. Çinli konukları en iyi şekilde ağırlarlar. Gong Chan Yoo Rin e evine bırakmayı teklif eder. Yoo Rin yakınlarda yaşadığını söyler. Oysa gidecek bir yeri yoktur. O gece konakta kalır.

my girl, mai geol

Sabah uyandığında konağın bahçesini gezer orada birçok mandalina ağacının olduğunu görür aklına bir fikir gelir mandalinaları toplar ve ana yola çıkar onları satmaya başlar. Yoo Rin nin kuzeni de yanına gelir o sırada kavga ederler ve mandalinalar yere düşer. Gong Chan da o yoldan gitmektedir düşen mandalinaların üzerinden geçer ve hepsi ezilir zararı ödemek için geri döndüğünde karşısında Yoo Rin i görür. Mandalinaların parasını Yoo Rin kabul etmese de ona verir. Yoo Rin de ona bir poşet mandalina verir. Akşam Gong Chan mandalinaları yerken teyzesini arar büyükbabasının durumunu sorar teyzesi de gelirken bahçeden mandalina getirmesini büyükbabasının mandalinaları sevdiğini söyler. Sabah mandalinaları toplamak için konağa gittiğinde çok büyük bir sürprizle karşılaşır.