Kore Dizileri Çekilişini Kazananlar[]

Kore Dizileri Çekilişini Kazananlar Kore Dizileri Çekilişini Kazananlar

Yeni Duyuru : (13 Ocak 2009) Belirtilen tarihler arasında iletişim bilgilerini göndermemiş oldukları için llovehate ve slapdash nickli arkadaşlarımız hediye kazanma şanslarını kaybetmişlerdir. Yedekte bulunan arkadaşlarımızdan princess hours ve yull yeni talihlilerimizdir. Arkadaşlarımızı kutluyoruz ve kendilerinden bir hafta içerisinde iletişim bilgilerini bekliyoruz.

Merhaba Arkadaşlar

Öncelikle tüm arkadaşlarımıza sitemizin açılmış olduğu günden bu yana desteklerini bizden esirgemedikleri için teşekkür ediyoruz. Bildiginiz üzere yılbaşı çekilişimiz gerçekleşti ve aldıgımız maillerden de gördügümüz üzere büyük bir çogunluk kazanan arkadaşlarımızın açıklanmasını beklemekte.

Kazanan arkadaşlarımıza mail ile ulaşılmıştır. 12 Ocak 2009 tarihine kadar arkadaşlarımız geri dönüş yapmadıkları takdirde hediye kazanma şansı yedekte bulunan arkadaşlarımıza geçecektir. Tüm adres ve kişi bilgilerinin bu tarihte tamamlanması ile birlikte hediyelerimiz 15 ocak 2009 tarihinde kargo ile gönderilecektir.

Ve işte Düşlerimin Prensi DVD lerini kazanan arkadaşlarımız:

  • llovehate
  • slapdash

Çekilişle kazanan arkadaşlarımızın yanı sıra sitemize dizi tanıtımı, dizi özet yazımı ve oyuncu bilgileri ile katkıda bulunarak hediye kazanmış olan arkadaşlarımızda bulunmakta. Kendilerine yardımları için koredizileri.com olarak çok teşekkür ediyor ve 2009 da beklentilerimizi daha da arttırdığımızı bildirmek istiyoruz. Teşekkürler arkadaşlar

  • hilalim262
  • Septe

Ve son olarakta 5. arkadaşımız. Hediye kazanmak için çok istekli olan 5. arkadaşımız dizi tanıtımı gibi birçok katkıda bulunmak istede ancak formatımız dahilinde içerikler olmadıgından yazılarını üzülerek yayınlıyamadık. Ancak yılmayan arkadaşımız özellikle çekiliş başlıgında yazdıkları ile dikkatimizi çekti ve kendisine hediye vermeyi uygun gördük.

  • tugce

Hediye kazananamış olan arkadaşlarımıza yeni dizilerimiz oldugunu ve bundan sonra çekilişlerimizi düzenli olarak yapacak oldugumuzu belirtmekte fayda görüyoruz. Yakın zamanda yeni çekilişimizin duyurusunu sitemiz üzerinden bulabilirsiniz…

Mutlu Yıllar
KoreDizileri.Com