Hello My Teacher[Tüm Kore Dizileri Listele]

Hello My Teacher Hello My Teacher

Na Bori (Gong Hyo Jin) umutsuca öğretmen olmak isteyen 25 yaşında birisidir. Ancak karşısında zor bir durum vardır, öğretmen olmak istediği okul Öğretmeni tarafından bir grup erkek öğrenciyi dövdüğü sanılan ve bu nedenle kovulduğu okuludur. Mezuniyetinden sonra kendisine gelen öğretmenlik tekliflerinin hepsini reddeder ve kendi okulunda öğretmen olmak için çalışmalara başlar. Eğer orada öğretmen olmayı başarır ise lise aşkı olan resim öğretmeni Ji Hyun Woo (Kim Da Hyun) nun yanında çalışabilecektir.

Karşısına çıkan teklif ile bu şansıda elde eder ancak imzalamak zorunda kaldığı kontrat müdürün üvey oğlu olan ve okulda sürekli sorun çıkartan Park Tae In (Gong Yoo)’a bebek bakıcılığı yapmasıdır. Yurt dışından yeni gelmiş olmasına ragmen Tae In okulun kralı oomayı başarmıştır ve o da Na Bori ile uğraşmaya başlar.

Tae In’nin Na Bori ile olan ilişkisini kıskanmaya başlayan Noh Jemma ise Na Bori’yi okuldan uzaklaştırmak için çalışmaya başlaması ile eğlenceli olaylarda birbirini takip etmeye başlar.

 

Hello My Teacher Tanıtım Videosu

 

Dizi Künyesi

Adı : Geon-bbang-seon-saeng-kwa Byeol-sa-tang
Alternatif isimleri : Hardtack Teacher and Star Candy (YesAsia) / Biscuit Teacher and Star Candy / Hello My Teacher
Tür : Dram, Romantik,Gençlik
Bölüm : 16
Yıl : 2005
Kanal : SBS
Yönetmen : Oh Jong Rok, Kim Hyung Sik
Yazar / Senarist : Kim Jung Ah
Yapımcı : Kim Yang, No Jun Kyu
 

Hello My Teacher Oyuncu Kadrosu 23 Kişi