Get Karl! Oh Soo Jung (Butcher Oh Soo Jung)[]

Get Karl! Oh Soo Jung (Butcher Oh Soo Jung) Get Karl! Oh Soo Jung (Butcher Oh Soo Jung)

1 Nisan 1999 da Man soo’nun düğün günüdür, aynı zamanda baraj testinin sonuçlarını da alacaktır. Eşini lise yıllarından beri çok sevmektedir, yıllarca onun peşinden koşmuş bütün kaprislerini çekmiştir. Lisede Man soo golf takımındayken Su jung sadece Seul’deki hukuk okuluna giderse onunla evleneceğini söylemiştir. Bunun üzerine Mann soo golf oynamaktan vazgeçmiş ve oraya girmek için çok çalışmıştır. Düğün gününde Mann soo baraj sınavını geçemediğini öğrenir fakat bunu dert etmez çünkü hayallerindeki kızla evleniyordur.

Fakat Su jung, Mann soo’ nun baraj sınavını geçemediğini öğrenince düğün salonunu terkeder. 8 yıl sonra Su jung hala 34 yaşında bir bekardır, kariyerine başladığı kuyumcu dükkanında yönetici olmuştur. Çalışanların üzerine aşırı baskı uygulayan bir patron olmuştur. Su jun özellikle de kendisi kadar güzel olmayan iki arkadaşı zengin kişilerle evlendiği ve lüks içinde yaşadıkları için çok üzgündür.

Fakat bundan da kötüsü onun mahiyetinde olan Young ae nin kuyumcu dükkanının sahibi olmasıdır. Su-jung un arkadaşları ona iyi bir insanla evlenmesini tavsiye ederler, fakat Su jung un gururu onu doğrudan başkasıyla evlenmesine izin vermemektedir. Hayalleri Han Ki-ju gibi birisine aşık olmak, ve Paris teki aşıklar gibi olmaktır. Onun kadar zengin birisini bulamadıkça evlenmemeye kararlıdır. Bir gün Mann soo ile tekrar karşılaşır. Şimdi o Amerikanın en ünlü profesyonel golf oyuncularından birisi olmuştur…

 

Get Karl! Oh Soo Jung (Butcher Oh Soo Jung) Tanıtım Videosu

 

Dizi Künyesi

Adı : 칼잡이 오수정 / Get Karl! Oh Soo Jung
Alternatif isimleri : Butcher Oh Soo Jung
Tür : Romantik, Komedi
Bölüm : 16
Yıl : 2007
Kanal : SBS
Yönetmen : Park Hyung Ki
Yardımcı Yönetmen : Jin Hyuk, Kwon Hyuk Chan
Senarist : Park Hye Ryun, Park Ji Eun (박지은)
Yapımcı :
Yapımcı Firma : DRM Media, Sego Entertainment
 

Get Karl! Oh Soo Jung (Butcher Oh Soo Jung) Oyuncu Kadrosu 22 Kişi