Düşlerimin Prensi 1. Sezon DVD Seti[]

Düşlerimin Prensi 1. Sezon DVD Seti Düşlerimin Prensi 1. Sezon DVD Seti

Merhaba Arkadaşlar

Bugün başlamış olduğumuz uygulama ile koredizileri.com üzerinden beğendiginiz dizileri kazanabileceksiniz. Zaman içerisinde (örneğin yılbaşı gibi) çekilişle kazanabileceğiniz bu ödüller şuan için çok yeni bir oluşum olduğumuz dan içerik katkısında bulunan arkadaşlarımız tarafından kazanılabilir.

Bunun için öncelikle sistemimize üye olmanız gerekmektedir.  Üyeliğiniz sonrasında yukarıda bulunan iletişim kısmından aşagıda belirtmiş oldugumuz katılım türlerinden hangisi konusunda bize yardımcı olabileceğinizi belirtiniz. Böylelikle normal kullanıcı seviyesinde bulunan hesabınız yükseltilere sitemize yazı ekleme hakkınız olacaktır. Ancak yazılarınızın yayınlanması onay kuyruğuna alınan yazınızın incelenmesi sonrasında olucaktır.

Genel olarak sistemimize göz atacak olursak. Kore dizileri, koreli yönetmenler, koreli oyuncular, dizi müzikleri, dizi resimleri ve oyuncu resimlerinden oluşuyor ancak bunlara ilaveten kore filmleri ve kore animasyonları gibi içeriklerde yazılabilir.

Aşağıda belirtilen katılım yöntemlerinden size uygun olanı belirleyip, hemen paylaşıma başlayabilirsiniz.

Yeni ödülümüz belirlenene kadar geçerli olacak olan ödülümüz “Düşlerimin Prensi 1. Sezon 4 DVD’lik Set“dir. Ödül hakkında detaylı bilgi almak için yukarıdaki iletişim kısmından yararlanabilirsiniz.

Nasıl Kazanabilirim?

[tab:Çekilişle]

Yılbaşında yapıcak olduğumuz çekiliş ile Düşlerimin Prensi setine sahip olabilirsiniz. Katılım için yapmanız gereken tek şey sistemimize üye olmaktır. Üyeliğiniz sonrasında belirlediğiniz kullanıcı adınız ile çekilişimize katılma hakkı elde etmiş oluyorsunuz. Üyeliğiniz sırasında geçerli bir e-mail adresi vermeniz yararınıza olacaktır. Ödülü almaya hak kazandığınızda iletişim bu mail adresi üzerinden yapılacaktır.

[tab:Dizi Tanıtımı Yaparak]

Sitemizde bulunmayan 5 adet dizi hakkında tanıtım yazısı yazan arkadaşlarımız herhangi bir çekiliş yada kura olmaksızın dvd setini kazanacaktır. Tanıtımlar okuyucuları dizi hakkında bilgilendirme düzeyinde ve düzgün bir dil ile yazılmalıdır. Düşük cümleler veya baştan savma içerikler kabul edilmemektedir. Bu nedenle metninizi göndermeden önce lüften kontrol edip gerekli kısımlar var ise düzenleme yapınız.  Dizi tanıtımlarınız minumum buradan ulaşabileceğiniz “Düşlerimin Prensi” tanıtım metni kadar olmalıdır. Bu metin ingilizcedir, sadece yazacak olduğunuz türkçe metnin minimum uzunluğunu göstermek adına örnek olarak verilmiştir. Tanıtım yapacak olan arkadaşların için;

  • Tanıtımını yapacak olduğunuz dizileri yazılarınızı yazmadan önce yukarıda bulunan iletişim kısmından bizlere bildiriniz. Böylelikle aynı dizi hakkında birden fazla tanım yazılmasını engellemiş olacağız. diğer bir yandan siz yazı metninizi hazırlarken başka birinin aynı diziyi yazıp sizden önce yayınlanmasının önüne geçmiş olacağız. Bu nedenle dizi isimlerini önceden bildiren arkadaşlarımız şanslı gibi görünmektedir.
  • Bildirdiğiniz dizilerle ilgili metinleri en geç bir hafta içerisinde sisteme girip onay için kuyruga eklemelisiniz. Aksi durumda tanıtımını yapmadığınız diziler aynı dizi ile iletişime geçmiş olan ikinci kişiye verilecektir.
  • Dizi tanıtımları en az 1, en fazla 5 adet resim içermelidir.
  • Haftada toplamda maksimum 15 adet dizi tanıtım yazısı yayınlanacaktır bu nedenle ödülünüz size ait 5. yazının yayına alındığı gün kargoya verilecektir.

Lütfen sizden önce yapılmış olan tanıtımları okuyarak tanıtım formatı hakkında bilgi sahibi olunuz, aksi durumda yayına alamayacağımız tarzda olan yazılarınızdan dolayı hiçbir sorumluluk kabul etmediğimiz gibi sizleride hoşnutsuz bırakmak istemeyiz.

[tab:Çeviri Yaparak]

Yukarıda bulunan iletişim kısmından çeviri yapma talebinde bulunan arkadaşlarımız yapmış oldukları 5 sayfalık (5 diziye denk gelecektir / dizi başına bir sayfa) çeviri ile herhangi bir çekiliş yada kura olmaksızın ödül kazanacaktır.

  • Haftada 2 (3 olabilir) arkadaşımıza çeviri metinleri verilecektir. Pazartesi günleri ilk başvuran 2 (3 olabilir) üyemiz o hafta için çeviri yapma şansı elde edecektir.
  • Çevirileriniz sistem tarafından kontrol edilip herhangi bir hata görülmediği durumda ödülünüz çevirileri tesliminizden 1-2 gün sonra adresinize gönderilecektir.

[tab:Siz ne yapabilirsiniz?]

Belirtmiş olduğumuz katılımlar dışında aklınıza gelen fikirleri iletişim kısmından lütfen bize bildiriniz.  Sistemimize yararlı olduğunuz düşündüğünüz her türlü katılıma açığız. Bunun yanı sıra elinizde bulunan kore dizilerini var ve ödülümüz ile degiştirmek istiyorsanızda bize iletişim kısmından ulaşabilirsiniz.

[tab:END]

Not: Tüm katılımlarda kargo ücreti ödülü kazanan tarafa aittir.