Dr. Jin[Tüm Kore Dizileri Listele]

Dr. Jin Dr. Jin

Dr. Jin-Hyuk (Song Seung Heon), doktor bir ailede doğan yetenekli bir doktordur.

Jin-Hyuk en iyi beyin cerrahı olduğundan emindir ve bunun farkındadır. Başarı oranı da daima 100%’dür. Başarısı ve yeteneği nedeniyle diğerlerinin nasıl hata yaptığını anlayamaz durumdadır. Kız arkadaşı Yoo Mi Na (Park Min Young) ise Jin-Hyuk’un aksine, ihtiyaç sahiplerini reddedemeyen birisidir.

Jin Hyuk, gece ormanda uyanır. Bir grup insanı geleneksel kıyafetler içinde, kılıçlarla savaşırken görür. Başta film setinde olduğunu düşünen Jin-Hyuk kısa bir süre sonra etrafının askerlerle çevrilmesiyle durumun gerçekliğini anlar.

Askeri subayı Kim Kyung Tak (Kim Jae Joong), Jin-Hyuk için yakalama emri verir. Jin Hyuk koşar ve Lee Ho-Weung(Lee Beom Soo) tarafından kurtarılır. Jin-Hyuk kendine geri gitmesi gerektiğini söyler. Sonraki an, Jin-Hyun tekrar hastanededir ve operasyon gerçekleştirmesi gerektiği hakkında bir telefon alır. Operasyon sırasında, Jin Hyuk “Geri dönmem gerek.” cümlesini duyar ve başı ağrımaya başlar, fakat acıyı umursamaz. Daha sonra adamın beyninde bir fetüs olduğunu keşfeder. Durumun nadir gerçekleşmesinden dolayı, Jin-Hyuk sonraki muayene için fetüsü bırakır.

Jin-Hyuk , Yoo Mi Na’ya teklif etmeyi planlar. Yoo Mi Na, yoksul hastalar için bakım hastanesinde gönüllü işini yaparken yere çöken bir adam görür. Yoo Mi Na, adamı acil odasına götürür ve Jin-Hyuk’la bağlantı kurar. Jin Hyuk adamın kurtulamayacağını söyler. Yoo-Na buna üzülür ve arabasıyla sürüşe çıkar. Yoo-Na bir kaza yaparak. Jin-Hyuk Yoo-Na’nın ameliyatını gerçekleştirir. Operasyon sırasında tekrar “Gitmem gerek.” cümlesini duyar. Daha sonra, Jin Hyuk acı içinde hastanenin çatı katında oturmaktadır. Bir adam çatıkatına doğru yürür. Bu beyninde fetüs olan, Jin-Hyuk’un operasyonunu gerçekleştirdiği hastadır. Adam fetüs ve tıbbi araçları taşımaktadır. Jin Hyuk ve adam arasında bir mücadele başlar. Jin Hyuk, tıbbi eşyalarla birlikte düşer. Sonraki an, Jin-Hyuk kendini tekrar Joseon zamanında bulur. Jin-Hyuk, Joseon zamanında polis tarafından izlenirken, Yoo Mi-Na’ya aşırı derecede benzeyen bir kadın görür. Ve onu takip eder…

 

Dr. Jin Tanıtım Videosu

 

Dizi Künyesi

  • Adı : 닥터 진 / Dak-teo Jin
  • Alternatif İsimleri : 타임슬립 닥터 진 / Time Slip Dr. Jin
  • Tür : Dönemsel, Medikal
  • Bölüm : 20
  • Kanal : MBC
  • Yayın Dönemi : 2012 Mayıs 26 ile ***
  • Yayın Günü : Cumartesi & Pazar 21:50
  • Yapımcı :
  • Yönetmen : Han Hee
  • Senarist : Han Ji Hoon (한지훈), Jun Hyun Jin

 

Dr. Jin Oyuncu Kadrosu 15 Kişi