Beethoven Virus[Tüm Kore Dizileri Listele]

Beethoven Virus Beethoven Virus

Kang Gun Woo 40 yaşlarında bir orkestra şefidir. Seçkin tabakadan olan işkolik bir şef olmasına rağmen çok kötü bir üne sahiptir. O,en iyi müziği yapmak için her şeyi yapabilecek biri olarak bilinir.Fakat kendi doğruluğuna inanan ve inatçı kişiliğinden dolayı sadece kendi düşüncelerinin doğru olduğunu düşünüyor olması, onun etrafındaki insanlarla iyi ilişkiler kurmasını engeller. Onunla aynı üne sahip bir viyolonist ve trompetçi olan Du Ru Mi ile tanışır ve birlikte bir aşk üçgeninin içine girerler.

Alternatif Tanıtım :

Durumi, kemanına çok değer veren çalışan bir kızdır. Özellikle bu günlerde paraya çok ihtiyacı vardır. Bu nedenle müzikal kariyerini ikinci plana alıp çalıştığı iş üzerine gitmektedir. Ancak iş yerinde de herkes onun üzerine gelmektedir. Durumi için bütün herşey çok zordur, hiç kimse onu anlamamaktadır, onu rahatlatan tek şeyse müziktir. O sıralar bir orkestra için çalışmaktadır, orkestranın şefliğini aynı okuldan mezun oldukları bir arkadaşı yapmaktadır. Ancak arkadaşı yolsuzluktan tutuklanır ve orkestra ortada kalır. Durumi, orkestra için bir Trompetçi ararken yanlarındaki apartmana taşınan bir polis memuruna rastlar. Kang-gun woo, trompeti kendisi öğrenmiştir, buna rağmen bir profesyonel kadar iyi çalabilmektedır. Ancak klasik müzik sevmediğini söyleyip orkestraya katılma isteğini reddeder. Kang Gun Woo, çok eskiden işi bırakmış eski, çok başarılı bir orkestra şefidir. Durumi’nin orkestrasını yönetecektir. Herkes ona Ma-ae der, insanlarla sosyalleşmekte fazlasıyla başarısızdır.

Müzikal kariyerlerini farklı sebeplerden ötürü bırakan iki müzisyen zor bir orkestra için deha sayılabilecek bir orkestra şefi tarafından bir araya getirilir.

Hiçbir maddi destek olmadan bu orkestrayı kurmaları hepsini zorlasa da hayallerinin işi budur ve hiçbirinin vazgeçmeye niyeti yoktur. Orkestra iyiye gittikçe hepsinin rüyalarının peşinden gitme isteği de artacaktır.

 

Beethoven Virus Tanıtım Videosu

 

Dizi Künyesi

Adı:Beethoven Virus
Tür: Romantik
Bölüm: 18
Kanal: MBC
Yıl : 2008
Yönetmen: Lee Jae Gyu
Senarist: Hong Jin Ah & Hong Ja Ram
 

Beethoven Virus Oyuncu Kadrosu 15 Kişi

 
 

Beethoven Virus Ödülleri

2008 Grime Ödülü: Special Award (Song In-Hyuk ve Hong Sung-Wook
2008 The National Assembly Society of Popular Culture & Media Award: 2008’in En Popüler Draması Ödülü
2008 9. Radyo & Televizyon Ödülleri: En İyi Performans Ödülü (Kim Myung Min)
2008 3. Kore Drama Festivali: Büyük Ödül Kim Myung Min