Autumn Tale (Gaeul donghwa)[Tüm Kore Dizileri Listele]

Autumn Tale (Gaeul donghwa) Autumn Tale (Gaeul donghwa)

Dizi zengin ve fakir iki ailenin aynı zamanda bebek sahibi olması ile başlar. Bebekler doğumlarının ardından küvezlerini konuldukları sırada Zengin ailenin yeni yürümeye başlamış olan oğulları Joon-Suh kimse farketmeden odaya girer ve yanlışlıklar bebeklerin isimlerinin yazdığı kartları değiştirir.  Eun-Suh, Joon-Suh’un ailesi tarafından evlerine götürülürken, Shin-Ae ise fakir bir anne ve gangester bir abi ile farklı bir aileye gider. 14 yıl boyunca yanlış evlerde yaşamış olan bu kızlar bir gün tesadüf eseri aynı okula gitmeye başlarlar. Zamanla birbirlerine yakınlaşan Shin-Ae ve Eun-Suh çok iyi arkadaş olmuştur ve birbirlerini koşulsuz bir şekilde sevmektedirler.

Yıllarca bilinmeyen bu gerçek Eun-Suh’un kaza geçirmesi ile ortaya çıkar. Abisi Joon-Suh ile kanı uyuşmayan Eun-Suh ve ailesi gelişen olarlar sonrasından Shin-Ae nin gerçek kızları olduğunu öğrenirler. Her ne kadar başlarda Eun-Suh’un ailesi kızlarını vermek istemesede bu durumun her iki aile içinde acı veriyor olması nedeni ile Eun-Suh biyolojik ailesinin yanına gitmeye karar verir. Bu kararının ardından 14 yıl boyunca yanında olan ailesi Amerikaya taşınır. Eun-Sun ve Joon-Sun’un iletişimi bu taşınma sonrasında tamamen kesilmiştir.

Aradan geen yıllar sonrasından gelinen zamanda Joon-Sun (Song Seung Hun) nişanlanmış bir adamdır. Eun-Sun (Song Hye Kyo) ise bir otelde hizmetçi olarak çalışmaktadır. 10 yıl sonra Koreye geri dönmüş olan Joon-Suh, Eun-Sun’u arar ve bulur. Eun-Sun’un durumundan haberdar olan Joon-Suh ona yardım etmeye başlar. İkili zaman içerisinde birbirlerine yakınlaşmaya başlar ve aşık olurlar, ancak ortada büyk bir kesim onaylayamayacağı gerçeklek vardır. Jooh-Sun nişanlı bir adamdır ve Eun-Sun’unda onun için herşeyi yapacak olan bir erkek arkadaşı vardır…

 

Autumn Tale (Gaeul donghwa) Tanıtım Videosu

 

Dizi Künyesi

Adı : Gaeul Donghwa
Alternatif isimleri : Autumn in My Heart / A Tale of Autumn / Autumn Story / Endless Love
Tür : Dram, Romantik
Bölüm : 16
Yıl : 2000
Kanal : KBS2
Yönetmen : Yoon Suk Ho
Yardımcı Yönetmen : Lee Chae Seung
Yazar / Senarist : Oh Soo Yun
 

Autumn Tale (Gaeul donghwa) Oyuncu Kadrosu 12 Kişi